ZAPISY DO GRUPY - SOBOTNIA AKADEMIA AKTU !!

KURS DLA KANDYDATÓW NA ASP - INTENSYWNY KURS PRZYGOTOWAWCZY


PRZYJMUJEMY ZAPISY CAŁY ROK

UWAGA > W GRUPIE PIĄTKOWEJ POZOSTAŁY JESZCZE WOLNE MIEJSCA

Przygotowanie do egzaminu ASP z Pracownią GRAFOR

Nasza szkoła rysunki i malarstwa prowadzi intensywne zajęcia bezpośrednio przygotowujące do egzaminu na ASP. Jako osoby związane ze środowiskiem ASP wiemy jak przebiega rozwój wydziałów oraz znamy bieżące wymagania egzaminacyjne. Zajęcia w Szkole Rysunku i Malarstwa GRAFOR przygotują do egzaminów ASP, niezależnie od wybranego kierunku studiów artystycznych z zachowaniem jego charakterystyki i indywidualności. Jesteśmy dumni, że naszych absolwentów można znaleźć na wszystkich wydziałach ASP w Krakowie.

 

Grupa intensywnie przygotowująca się pod kątem egzaminu na wyższe uczelnie artystyczne.

W skład kursu przygotowawczego na ASP wchodzą: ćwiczenia rysunkowe i malarskie odpowiadające tematyce wybranych kierunków, m. in.: martwe natury i instalacje tematyczne, studium postaci/ akt, oraz ćwiczenia rozwijające wyobraźnię. Ogromny nacisk kładziemy na samodzielną pracę w domu. Zadania domowe dobieramy pod kątem wybranego kierunku studiów oraz indywidualnych zainteresowań kursanta. Kandydatom zapewnić możemy, spotkania z aktualnymi studentami uczelni artystycznych, jak również pomoc w wyborze prac do teczki. Wszystko to sprawia, że przygotowując się do egzaminu ASP pod naszym okiem zyskujecie możliwość zdobycia kompleksowej wiedzy i umiejętności wymaganych podczas procedury rekrutacyjnej.

 

Mamy czas dla każdego z Was ! 

Zajęcia w ramach kursu przygotowawczego na ASP prowadzone są w małych grupach do 5 - 10 osób, dzięki czemu nic nie umknie naszej uwadze. Korekty do ćwiczeń i przeglądy prowadzone są w takim tempie by zapewnić danemu kursantowi optymalne warunki do rozwoju. Zajęcia trwają 4 godziny zegarowe.

Zajęcia w Pracowni prowadzą również, zapraszani przez nas wykładowcy z krakowskiej ASP.

Serdecznie zapraszamy na kurs przygotowawczy do egzaminu ASP do Pracowni GRAFOR!

EGZAMINY 2017 / Kolejny rok w którym nasi kursanci nie tylko zdają na wymarzone kierunki ale również zajmują najwyższe lokaty na listach rankingowych egzaminów wstępnych! 
Tegoroczne kierunki na które dostali się NASI KURSANCI: 
ASP KRAKÓW - Grafika, Malarstwo, Wzornictwo, Architektóra Wnętrz / ASP WARSZAWA i GDAŃSK - Malarstwo / ASP ŁÓDŹ - Rzeźba


Na zajęcia zapraszamy:

  • we czwartki: 16 - 20 (4 godziny)
  • w piątki: 16 - 20  (4 godziny)

________________________________________________________________________________________________________________________

ZAPISY:

Wszystkich zainteresowanych udziałem w zajęciach 
zapraszamy do kontaku mailowego: kontakt@pracowniagrafor.pl

REZERWACJA MIEJSCA NA WYBRANYM KURSIE na podstawie płatności zaliczki - 140zł
(w tytule przelewu wpisujemy: imię i nazwisko kursanta / rodzaj wybranego kursu / dzień tygodnia)

mBank: 93 1140 2004 0000 3702 7601 5338
Pracownia Grafor Barbara Kusiak