ZAPISY DO GRUPY - SOBOTNIA AKADEMIA AKTU !!

SZKOŁA RYSUNKU GRAFOR - KURSY

 Szkoła rysunku i malarstwa GRAFOR z siedzibą w Krakowie zaprasza na profesjonalne kursy rysunku prowadzone przez osoby związane ze środowiskiem ASP. Prowadzimy kursy rysunku adresowane do kandydatów na ASP oraz inne uczelnie artystyczne, w naszej ofercie znajdziecie również kursy dla początkujących. W naszych kursach rysunku i malarstwa mogą wziąć udział zarówno osoby chcące dostać się na uczelnie artystyczne, jak i każdy, kto pragnie się czegoś nauczyć, a niekoniecznie wiążę swojej przyszłości ze sztuką. Osoby biorące udział w naszych kursach rysunku muszą spełnić właściwie tylko jedno wymaganie - muszą być gotowe do zdobywania nowego doświadczenia poprzez regularną pracę, zamiast zaspokajania się chwilowymi i szybko uzyskanymi korzyściami. Wśród oferowanych przez naszą szkołę kursów znajdziecie intensywny kurs przygotowawczy na asp, kurs dla początkujących, sobotnia akademia aktu, warsztaty graficzne oraz wakacyjny kurs rysunku.

 

Wybierz odpowiedni KURS!

 

Wszystkie kursy, które odbywają się w naszej szkole rysunku łączy wymagające podejście osób je prowadzących. Dlatego też, efektywne podążanie za programem GRAFOR wymaga gotowości do wykonania dodatkowego wysiłku, odwagi oraz odporności. Posiadanie w ofercie kilku kursów daje nam możliwość zaprezentowania szerokiej oferty. Uczęszczając na kurs wprowadzający dowiecie się jak rysować martwą naturę z wykorzystaniem różnorodnych technik rysunku. Wybierając Sobotnią Akademię Aktu poznacie tajniki rysowania postaci ludzkiej. Intensywny kurs na ASP adresowany jest natomiast do osób, które pragną przygotować się do egzaminów na wyższe uczelnie artystyczne.

 

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi kursów rysunku oraz do kontaktu z naszą Pracownią.Osoby zainteresowane kursami prosimy o zgłoszenia pod adresem mailowym: kontakt@pracowniagrafor.pl
Jeśli żaden z w.w. terminów Ci nie odpowiada - Napisz do nas, a znajdziemy rozwiązanie!