ZAPISY DO GRUPY - SOBOTNIA AKADEMIA AKTU !!

Nauka rysunku - pracowania GRAFOR

Szkoła rysunku i malarstwa GRAFOR w Krakowie zaprasza na profesjonalny kurs nauki rysunku prowadzony przez osoby wywodzące się ze środowiska krakowskiej ASP. Dzięki zajęciom w naszej pracowni będziecie mieli okazję nauczyć się rysowania od podstaw, a następnie uzyskać zadowalający poziom. Zajęcia w pracowni GRAFOR prowadzone są przez profesjonalistów, świetnie znających różnorodne technik rysowania. Zapewniamy profesjonalną kadrę, której celem jest, aby osoby uczęszczające na naukę rysunku do pracowni GRAFOR skutecznie opanowały techniki rysowania. Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy każdego, kto poszukuje kursu, aby nauczyć się rysowania, a nie tylko w sposób przyjemny spędzić czas.

 

Co zapewniamy?

 

Zapewniamy pracownie wyposażoną w sztalugi oraz deski podkładowe położoną 300 metrów od Wawelu, zaangażowanie w prowadzenie zajęcia, tematy do ćwiczeń oraz prac domowych, martwe natury, modeli na zajęciach z aktem oraz indywidualne podejście do każdej osoby uczęszczającej na na naukę rysunku do pracowni GRAFOR.

 

Wierzymy, że łącząc nasze pełne zaangażowania i pasji nastawienie, z ochotą do wytężonej pracy kursantów, możemy uzyskać zadowalające wyniki.

 

Wszystkich chętnych do wzięciu udziały w naszych kursach zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty dostępnej na stronie internetowej. W razie wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu z naszą Pracownią.