NOWE KURSY CAŁOROCZNE !! NABÓR TRWA

SZKOŁA RYSUNKU KRAKÓW - PRACOWNIA GRAFOR - Kurs rysunku Kraków

Kim jesteśmy?

Pracownia GRAFOR profesjonalna szkoła rysunku i malarstwa w Krakowie. Oferujemy zarówno intensywne kursy przygotowawcze do egzaminów na ASP i inne uczelnie artystyczne, jak i kursy dla początkujących. Jesteśmy związani ze środowiskiem Krakowskiej ASP i niezmiernie dumni z faktu, że naszych wychowanków można znaleźć na wszystkich wydziałach tej uczelni.

 

Dla kogo jest nasz kurs?

 

Na krakowskim rynku jest dostępnych wiele kursów, nasza Pracownia oferuje alternatywną metodę nauczania. Uczęszczanie na nasze kursy daje możliwość kompleksowego rozwoju, zarówno w zakresie warsztatu, jak i percepcji plastycznej.
Naszym kursantem może zostać każdy, kto pragnie nauczyć się czegoś nowego dzięki wytężonej pracy pod okiem profesjonalistów. Różnorodna oferta naszych kursów daje możliwość swobodnego wyboru, zgodnego z zainteresowaniami kandydata. W naszej ofercie znajdziecie intensywny kurs przygotowawczy na asp, kurs dla początkujących, "Sobotnią Akademię Aktu", warsztaty graficzne oraz kursy wakacyjne.
Szczegółowe informacje na temat kursów znajdziecie w zakładce KURSY

 

Co oferujemy?

 

Zajęcia w naszej szkole rysunki i malarstwa odbywają się w małych grupach (max. 10 osób) w warunkach pozwalającym na częste korekty dokonywane przez osoby prowadzące zajęcia (minimum 4 korekty na każdych zajęciach). Gwarantujemy również indywidualne podejście do każdej osoby uczęszczającej na nasz kurs. Zajęcia w naszej Pracowni to nie tylko korekta bieżącej pracy, ale również przegląd prac, indywidualne rozmowy oraz ocena możliwości.

 

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w naszych zajęciach zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz wyboru odpowiedniego dla siebie kursy. W razie wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu z naszą Pracownią pod nr telefonu 668 139 008 lub adresem mailowym kontakt@pracowniagrafor.pl.