ZAPISY DO GRUPY - SOBOTNIA AKADEMIA AKTU !!

SZKOŁA RYSUNKU KRAKÓW - PRACOWNIA GRAFOR - Kurs rysunku Kraków

Dla kogo jest nasz kurs?

 

Na krakowskim rynku jest dostępnych wiele kursów, nasza Pracownia oferuje alternatywną metodę nauczania. Uczęszczanie na nasze kursy daje możliwość kompleksowego rozwoju, zarówno w zakresie warsztatu, jak i percepcji plastycznej.
Naszym kursantem może zostać każdy, kto pragnie nauczyć się czegoś nowego dzięki wytężonej pracy pod okiem profesjonalistów. Różnorodna oferta naszych kursów daje możliwość swobodnego wyboru, zgodnego z zainteresowaniami kandydata. W naszej ofercie znajdziecie intensywny kurs przygotowawczy na asp, kurs dla początkujących, "Sobotnią Akademię Aktu", warsztaty graficzne oraz kursy wakacyjne.
Szczegółowe informacje na temat kursów znajdziecie w zakładce KURSY

 

Co oferujemy?

 

Zajęcia w naszej szkole rysunki i malarstwa odbywają się w małych grupach (max. 10 osób) w warunkach pozwalającym na częste korekty dokonywane przez osoby prowadzące zajęcia (minimum 4 korekty na każdych zajęciach). Gwarantujemy również indywidualne podejście do każdej osoby uczęszczającej na nasz kurs. Zajęcia w naszej Pracowni to nie tylko korekta bieżącej pracy, ale również przegląd prac, indywidualne rozmowy oraz ocena możliwości.

 

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w naszych zajęciach zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz wyboru odpowiedniego dla siebie kursy. W razie wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu z naszą Pracownią pod nr telefonu 668 139 008 lub adresem mailowym kontakt@pracowniagrafor.pl.